Kişi Başı:
₺110,00
Rezervasyon Yap

Günübirlik Eskişehir Turu

GÜNÜBİRLİK HERŞEY DAHİL ESKİŞEHİR TURU
ULAŞIM + ARAÇ İÇİ KAHVALTI PAKETİ + RESTAURANTTA ÖĞLE YEMEĞİ + PROFESYONEL REHBERLİK + ARAÇ İÇİ İKRAMLAR + HERŞEY DAHİL

Bilgi ve Rezervasyon
0312 425 44 25
0530 380 59 09
0506 449 71 70

PROGRAM :

Sabah saat 07:00 Kızılay Avm Önünden, 07:10 Armada Avm Önünden, 7:30 Ümitköy Köprüsünden hareketle  noktadan Eskişehir’e hareket ediyoruz. Araç içi kahvaltımız, ikramlarımız, keyifli yolculuğumuz ve verilen gerekli molalar sonrası Eskişehir’e varış.

İlk olarak Odunpazarı bölgesine geçerek Kurşunlu Cami ve Külliyesini ziyaret ediyoruz.
Ardından Külliye içerisinde bulunan Lületaşı müzesini, cam sanatları atölyesini ve cam fırınının bulunduğu galerileri geziyoruz.
Dileyen konuklarımıza kısa bir süre Lületaşı alışverişi için serbest zaman veriyoruz.

Türkiyenin ilk modern cam müzesi olan Çağdaş Cam Sanatları Müzesine gidiyoruz.Bu müze, farklı ülkelerden sanatçıların eserlerinin bulunduğu, çok değerli ve göz alıcı bir müze – sergi merkezi. Bu müzede Cumhuriyet Dönemi Türk Kadını Kıyafetleri de sergilenmektedir.
Ardından Bal Mumu Müzesine Geçiyoruz.

Gezi sonrasında alışveriş için restorasyonu yapılmış eski bir han sahip olan Atlıhan El Sanatları Çarşısına geçiyoruz ve serbest zaman veriyoruz.

Alışveriş molasının ardından öğle yemeği arası. Öğle yemeğimizi restaurantımızda bizim için özel olarak hazırlanmış menü ile alıyoruz.

Yemeğimizin ardından Eskişehire ayrı bir hava katan ve sanki deniz gelmiş gibi hissettiren Kentpark bölgesine geçip, Kentpark`ta kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz.

Sazova Bilim ve Kültür Parkına geçerek burada nostaljik trene binip parkı geziyoruz. Ardından park içerisinde sizlere serbest zaman veriyoruz.
Dileyen konuklarımız serbest zaman içerisinde şatoyu veya St. Maria gemisinin maketini (Kristof Kolomb’un Amerika kıtasını keşfettiği gemi) ziyaret edebilirler.

Porsuk Çayında tekne gezisi ve tur sonu ve Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Eğlence dolu bir yolculukla beraber gerekli molalarımız sonrasında 22:00  civarı Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir başka turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz:

·         Gidiş Dönüş Ulaşım

·         Araç İçi Sabah Kahvaltısı

·         Restaurantta Öğle Yemeği

·         Profesyonel Rehberlik Hizmeti

·         Acenta Refakati

·         Seyahat Sigortası

·         Araç İçi İkramlar

 

Ücrete Dahil Olmayanlar:

·         Kişisel Harcamalar


Kalkış Noktalarımız

07:00 Kızılay Avm Önü
07:10 Armada Avm Önü
07:30 Ümitköy Köprüsü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!