Kişi Başı:
₺0,00
Rezervasyon Yap

Bologna Turu 2 Gece 3 Gün

'Şehir Kaçamakları 'Bologna 2 gece Pegasus Havayolları 

1.GÜN (CUMA) İSTANBUL - BOLOGNA

İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Gidiş Terminalinde uçuşunuzdan en az 3 saat önce havalimanında bulunmanızı tavsiye ediyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerinizin ardından Pegasus Havayolları’nın PC1217 nolu tarifeli uçuşu ile saat 12.00'de  Bologna'ya hareket.Yerel saat 12.45'de Bologna Havalimanı'na varış ve  otelinize serbest ulaşım.Otele giriş saatinizi takiben odanıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde

 

2.GÜN (CUMARTESİ) BOLOGNA

Kahvaltının ardından tam gün şehirde keyifli keşifler imkanı.. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN (PAZAR) BOLOGNA - İSTANBUL

Kahvaltının ardından çıkış işlemleri ve otelden ayrılış. Havalimanına serbest ulaşım. (Uçuş saatinizde en az 3 saat önce havalimanında olmanızı öneriyoruz.) Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasını takiben Pegasus Havayolları’nın PC1218 nolu tarifeli uçuşu ile saat 13.25'de İstanbul’a hareket. Yerel saat 18.10'da Sabiha Gökçen Havalimanı'na varıyor ve turumuzun sonu..Bir sonraki "Şehir Kaçamağı"nızda görüşmek üzere...

 

 

OTELLER

4 Yıldız

MERCURE BOLOGNA CENTRO

Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

 

ÜCRETLER

Tarih

Sınıf

2 Kişilik Odada
Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Çocuk Fiyatları

Döviz

Kontenjan

19/01/2018-21/01/2018

4* HOTEL

199.00

199.00

299.00


2 - 12 Yaş 199.00

EUR

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

3-10-17-24 KASIM 2017
1-8-15-22 ARALIK 2017
12-19-26 OCAK 2018
2-9-16-23 ŞUBAT 2018
2-9-16-23 MART 2018

 

PEGASUS HAVAYOLLARI
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN - BOLOGNAPC1217 12.00 12.45
BOLOGNA - İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN PC1218 13.25 18.10

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen - Bologna-İstanbul Sabiha Gökçen ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
 • Bologna'da belirtilen kategorideki otelde vb. otelde 2 continental kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Fiyatlarımıza KDV dahildir.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EURO
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları
• Şehir Turları ve Şehir vergileri
• Rehberlik hizmeti
• Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferleri
• Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

 • GENEL UYARILAR & NOTLAR
   

  • Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
  • Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
  • Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
  • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
  • Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
  • Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
  • Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
  • Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.  Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir.  Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
  • Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır. Bu durum önceden Gezgintur’a bildirilmelidir.
  • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Gezgintur’un sorumluluğunda değildir.
  • Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
  • Gezgintur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Gezgintur’un sorumluluğunda değildir.
  • Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
  • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
  • Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
  • Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
  • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
  • Promosyon ibaresi bulunan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen hizmetin içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.
  • Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.
  • Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Gezgintur havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Gezgintur hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  • Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
  • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.
 • NOT: Gezgintur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

   

  *KADEMELİ FİYATLANDIRMA UYGULANMAKTA OLUP GÜN İÇİNDE FİYAT DEĞİŞEBİLMEKTEDİR.

  Bilgi ve Rezervasyon:

  0312 425 44 25

  0530 380 59 09

  0506 449 71 70

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!